Szerelő álláslehetőség!

Szerző:
Bódi Bernadett
2019.01.30. sze., 13.13

Oszd meg másokkal!

Desktop

Fékgyártással foglalkozó német multinacionális partnerünk budapesti telephelyére a 23. kerületbe keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

 Szerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése megadott technológiai utasítások alapján
  • Gyártásba beépített minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • Gyártásközi dokumentációk folyamatos ellenőrzése és kapcsolódó dokumentumok töltése
  • Gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Szakirányú végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Office csomag magabiztos használata

Amit kínálunk:

  • Alapbéren túli juttatások: műszakpótlék, 13. havi fizetés, prémiumok, cafeteria, medicover kártya, bejárástámogatás
  • Karrierlehetőség
  • Kulturált, magas színvonalú munkakörnyezet
  • Ingyenes szálláslehetőség Budapesten (vidéki munkavállalók számára)

Munkavégzés helye:

XXIII. kerület

Amennyiben megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát vagy a job11069@prohumanallas.hu e-mail címre, érdeklődjön a 06 70 665 5972-es telefonszámon.

Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil

Hirdess nálunk!

Szeretnéd, ha a kerület lakói tudnának szolgáltatásaidról, termékeidről, boltodról, vendéglátó-helyedről? Hirdess nálunk! Meglásd, egyáltalán nem drága – és megéri. A részletekért kattints ide!

Legyél a szerzőnk!

Rendszeresen írnál a környéked eseményeiről, boltjairól, kocsmáiról, kulturális programjairól, utcáiról és játszótereiről? Ne habozz, vedd föl velünk a kapcsolatot!

Partnerek