Plexi megmunkáló - dekorfóliázó állás

Szerző:
Scan sign
2018.04.23. h., 12.53

Oszd meg másokkal!

Desktop

Reklámfeliratokat gyártó cégünk, a Scan Sign Kft. XXIII. kerületi telephelyére munkatársat keres akár azonnali kezdéssel

plexi megmunkáló és dekorfóliázó pozícióra.

Feladatok:
-    plexi táblák méretre vágása, ragasztása, hajlítása, megmunkálása

  • dekorfóliák, ponyvák méretre vágása, hordozóra való applikálása

Elvárások:

  • precíz munkavégzés, kézügyesség

Amit nyújtunk:

- stabil vállalati háttér
- hosszútávú munkalehetőség

- egy műszakos, 8 órás bejelentett munkaviszony

- bérezés: próbaidő után 195.000,- és 235.000,- bruttó között képesítéstől függően +  23 000,- cafeteria + évközi és év végi bónusz

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a pozícióra és szeretne csapatunk tagjává válni, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre:

allas@scansign.eu

Image-filmünket a következő linken tekintheti meg:

Mobil
Mit szólsz hozzá?
A tartalom a hirdetés után folytatódik
Desktop, Mobil